24. června jsme se sešli v námořnickém oblečení v tělocvičně plné obrázků mořských živočichů, abychom si na společné akci zatančili, zasoutěžili a především se rozloučili před letními prázdninami. Strávili jsme společně báječné odpoledne a na závěr si všichni popřáli krásné prázdniny plné sluníčka, kamarádů, nových objevů a zážitků. Odstartovali jsme imaginární prázdninovou plavbu, která nás zase všechny 1. září přiveze zpět do školního přístavu.