První adventní neděli naši Beránci přijali pozvání dobřanské ZŠ a jejich sboru Hvězdičky pod vedením Miroslavy Palkoskové, která nás spolu s paní zástupkyní vřele přivítala. Naše první kroky vedly do školní tělocvičny, kde jsme se mohli připravit. Beránci pod vedením Lady Beránkové a za doprovodu Františky Frömerové svým souborem deseti známých koled podpořili příjemnou adventní atmosféru na zahá...