POZVÁNKA NA VEŘEJNOU BESEDU NA TÉMA DOPRAVA v rámci projektu Obnova Jiráskova náměstí a klášterní zahrady v Plzni

Vážení občané,

dovolte mi pozvat Vás jménem MO Plzeň 2-Slovany, města Plzně, Nadace Proměny Karla Komárka, týmu re:architekti a partnerů projektu – spolku Pěstuj prostor prostor, Kláštera dominikánů Plzeň a Masarykovy ZŠ Plzeň na:

VEŘEJNOU BESEDU NA TÉMA DOPRAVA v rámci projektu Obnova Jiráskova náměstí a klášterní zahrady v Plzni

S ohledem na zájem za strany některých občanů zjistit podrobnosti ohledně plánovaného dopravního řešení bude hlavním tématem dalšího setkání re:architektů s místními firmami a obyvateli plzeňských Slovan doprava vč. dopravy v klidu (parkování). Přijďte zjistit odpovědi na otázky, které Vás zajímají, a to v pondělí 23. října 2017 od 17.30 hodin do tělocvičny Masarykovy základní školy na Jiráskově náměstí.

S vítěznou studií Obnovy Jiráskova náměstí a klášterní zahrady v Plzni seznámil tým re:architektů veřejnost v červnu tohoto roku během slavnostního zahájení výstavy výsledků architektonické soutěže. Vítězné pojetí prostoru vycházelo ze zadání soutěže připravené ve spolupráci s veřejností. Lidé si přáli dostatek zeleně, klidovou zónu, dobrou vybavenost pro uživatele všech generací, ale i dostatek parkovacích míst. Poslední zmíněné téma se ukázalo být pro některé občany citlivé, což ukázala i zářijová akce Jiráskovo náměstí žije, při níž se návštěvníci mohli kromě jiného dozvědět i novinky projektu. Z tohoto důvodu se organizátoři a partneři projektu rozhodli uspořádat speciální besedu na toto téma, aby občanům objasnili všechny dotazy.

Více o projektu https://jiraskovo-namesti.nadace-promeny.cz/ / https://www.facebook.com/jiraskovonamestiplzen/

Těšíme se na Vás.

M Arch Marek Sivák
Pěstuj prostor, z. s.
prostor.plzne.cz