Škola v přírodě - poslední hlášení 🌲🌳🤗
Vážení a milí rodiče i sledující,
včerejší propršený den byl ideální k návštěvě Infocentra Železné Rudy, kde jsme se opět dozvěděli spoustu zajímavých informací a také si něco koupili na památku a domů. ❤️
Při tvoření totemů jsme se trochu zapotili, ale zvládli jsme to. 👍🏼 Den jsme zakončili diskotékou. 💃🏼🕺🏻
Teď už jen sbalit a vyrazit na cestu…UŽ SE ...