Poslední den lyžařského výcviku jsme měli ve znamení slunečného počasí a dvou výletů. Hned ráno jsme došli příjemnou procházkou do Alžbětína a přes Zámecký les zpět na Železnou Rudu. Po obědě jsme vyrazili na Skybus směr Špičácké sedlo, prohlédli jsme si Hofmanky a kolem Belvederu jsme už hnali domů balit kufry, ale hlavně na ovocné knedlíky.
Ani déšť nás nezastaví. Dnešní krásný výlet na...